5.ua

Верховний Суд закрив "газову справу" Тимошенко

  Верховний Суд України закрив газову справу Юлії Тимошенко за відсутністю події злочину.

  Про це на брифінгу розповів захисник Тимошенко народний депутат України Сергій Власенко, повідомляє УНІАН.

  “Сьогодні Верховний Суд України під час спільного засідання всіх палат Верховного Суду, в якому брали участь 42 із 48 суддів, поставив крапку у сфальшованій «газовій справі» Юлії Тимошенко. Було встановлено, що в діях Тимошенко немає навіть події злочину. Це означає, що розмови про погані газові контракти, про перевищення Тимошенко своїх повноважень, які точилися майже 2,5 роки, є брехнею”, - сказав Власенко,

  Також він додав, що сьогоднішнє рішення суду означає для Тимошенко повну юридичну реабілітацію і свідчить про те, що “режим Януковича тримав Тимошенко в тюрмі ні за що”.

  Разом з тим, відповідаючи на запитання журналістів, чи означає реабілітація Тимошенко, що у високих цінах на газ для України немає винних, Власенко зазначив: «У нас велике прохання: не розповсюджуйте міфів, ви спочатку розберіться з цінами на газ у Європі, а потім давайте їм оцінки. Тим більше, у ствердній формі. Я категорично зазначаю, що згідно з газовими контрактами, Україна не отримує найдорожчий газ у Європі. А станом на сьогоднішній день Арсеній Яценюк справедливо назвав виставлену Україні ціну політичною, а не юридичною”.

  Попередній матеріал
  Сепаратисти захопили горлівську міську раду
  Наступний матеріал
  Боротися з сепаратистами важко через підтримку їх населенням Донбасу - Ярема
  Теги:
  Loading...