5.ua

Верховна Рада ухвалила Декларацію про боротьбу за звільнення України

  Верховна Рада України ухвалила Декларацію про боротьбу за звільнення України.

  За відповідне рішення проголосували 274 із 303 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

  "Верховна Рада України звертає увагу урядів та парламентів світу, міжнародних організацій та світової громадськості, що український народ ніколи не визнає анексію невід’ємної частини своєї території - Автономної Республіки Крим, захопленої Росією з брутальним порушенням   фундаментальних норм міжнародного права та загальновизнаних принципів співжиття держав.

  Верховна Рада України звертається до всіх членів міжнародного співтовариства з наполегливим проханням утриматись від міжнародного визнання так званої "Республіки Крим" та анексії Криму та міста Севастополь до складу Росії у якості нових суб’єктів Федерації." – зазначено у документі.

  У свою чергу голова Верховної Ради Олександр Турчинов, закликав міжнародну спільноту не визнавати "Республіку Крим": "Український народ ніколи не визнає анексію невід’ємної частини своєї території - Автономної Республіки Крим, захопленою Росією з брутальним порушенням фундаментальних норм, міжнародного права, та загальновизнаних принципів співжиття держав. Верховна Рада України звертається до усіх членів міжнародного співтовариства з наполегливим проханням утриматись від міжнародного визнання так званої "Республіки Крим".

  Нагадаємо, проект Декларації про боротьбу за звільнення України зареєстрував у Верховній Раді виконувач обов'язків Президента України, Голова Верховної Ради України ОлександрТурчинов.

  Робота парламенту 20 березня завершена, наступного разу депутати зберуться, 25 березня. На 21 березня до Верховної ради запросили керівників комітетів, лідерів фракцій, а також представників економічного блоку уряду, аби обговорити зміни до державного бюджету.

  Попередній матеріал
  Міноборони замовило дооснащення танків новітніми системами захисту
  Наступний матеріал
  Меркель: Дії Росії призвели до погіршення відносин Москви з країнами ЄС