5.ua

Верховна Рада ухвалила перші "безвізові" закони

Народні депутати проголосували за два проекти законів з безвізового пакету.

Сьогодні, 10 листопада, Верховна Рада України проголосувала за перші законопроекти щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом.  

Зокрема, під час пленарного засідання парламент ухвалив закон про спеціальну конфіскацію і закон щодо виконання рекомендацій ЄС з виконання плану дій стосовно лібералізації візового режиму.

Так, народні депутати віддали 272 голоси за проект Закону про внесення змін до Кримінального та Цивільного кодексів України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації з метою усунення корупційних ризиків при її застосуванні.  

Twitter / БПП Солідарність

Також рішенням 325 депутатів було ухвалено законопроект про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо виконання рекомендацій Європейського Союзу з виконання Україною плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України стосовно уточнення підслідності органів досудового розслідування.

Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Федерікою Могеріні висловив сподівання, що у вівторок Рада проголосує за безвізовий пакет законів

Попередній матеріал
У Генштабі ЗСУ спростовують інформацію про нібито наступ сил АТО на Дебальцеве
Наступний матеріал
За програмою СБУ "На тебе чекають вдома" ще один бойовик покинув терористичне угрупування
Теги:
Loading...