Верховна Рада досі не поновила роботу (оновлено)

  У парламенті досі не розпочали розглядати законопроекти про амністію для затриманих протестувальників. Спікер Володимир Рибак уже двічі оголошував перерву. Спочатку - аби напрацювати відповідні законопроекти, а потім - щоби ці документи надрукувати для усіх депутатів. 

  Голова Верховної Ради заявив: домовленості є і щодо законопроектів про амністію, і щодо створення тимчасової комісії з проведення конституційної реформи. Тим часом, фракція «Батьківщина» залишила сесійну залу аби провести нараду щодо подальшого голосування. Представник цієї політичної сили Микола Томенко зауважив – у влади є голоси, щоб ухвалити закон про амністію, який вигідний владі. Мовляв, регіонали наполягають на звільненні мітингувальниками захоплених будівель, натомість опозиція прагне прийняти відповідний документ без будь-яких умов.

  Тим часом, позафракційний депутат Сергій Міщенко зареєстрував у парламенті законопроект, який дозволяє повернутися до Конституції 2004 року без додаткових процедур. За його словами, серед змін є норма, якою Конституційний суд може переглянути та визнати «нікчемними свої рішення» в разі, якщо вони були ухвалені з порушенням процедури чи з перевищенням повноважень. 

  Попередній матеріал
  Чільниця Литви відвідала шпиталізованого Євромайданівця [відео]
  Наступний матеріал
  Під Дніпропетровською ОДА бюджетники 3-й день мітингують на підтримку ПР [відео]
  Теги:
  Loading...