5.ua

Велика Британія підтримує Україну на шляху євроінтеграції

  Велика . 
  Про це йшлося на зустрічі Міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремети з Міністром ВеликоїБританії у справах Європи Девідом Лідінгтоном.

  "Ми готові допомагати та підтримувати вас.Ми готові надати всебічну допомогу і будемо підтримувати ваші зусилля щодо максимального використання тих можливостейзокрема, у торгівліяківідкрилися перед Україною у зв’язку із підписанням Угоди про асоціацію", - сказав Девід Лідінгтон.

  Міністр економічного розвитку і торгівлі України розповів про завдання Уряду Українисеред якихполіпшення ділового та інвестиційного кліматурозвиток підприємництваПавло Шеремета запевнивщо українська влада послідовно вживає кроки для того, щоб якомога швидше відбувся процес адаптації українських стандартів під європейськіоскільки це одна з основних умов допросування українських товарів на європейські ринки та створення належного бізнес-клімату в країні.
  "Серед завданьякі стоять на порядку денному – подолання корупції в країнідецентралізаціята демонополізація національної економіки. Є напрацювання і в цьому напрямку", - додав Міністр.  
  Сторони також обговорили можливості створення  дорожньої карти реалізації реформ в Україні, яка б стала у нагоді для потенційних країн-спонсорів та міжнародних фінансових організаційщо готовінадавати Україні допомогу.
  Попередній матеріал
  У ЄС готові до безвізового режиму з Україною
  Наступний матеріал
  Червонопартизанськ та Сіверськ під контролем української влади
  Loading...