5.ua

Вечірнє засідання ВРУ так і не розпочалось

  Вечірнє засідання парламенту, на якому планують проголосувати євроінтеграційні законопроекти, досі не розпочалося. Керівників Ради у сесійній залі немає. Натомість, присутні депутати від усіх, окрім КПУ, фракцій, а також донька Юлії Тимошенко - Євгенія.

  Причина затримки засідання – зустріч спікера Володимира Рибака зі спостерігачами від Європарламенту Петом Коксом та Олександром Квасневським досі триває. Сьогодні члени місії спілкувалися із українським Президентом. Однак, про що саме говорили – невідомо. Завтра спостерігачі від Європарламенту планують зустрітися із прем’єром Миколою Азаровим, а також відвідати Юлію Тимошенко у харківській лікарні Укрзалізниці. Візит, за інформацією агенції УНІАН, запланований на першу половину дня.

  На вечірньому засіданні Ради мали проголосувати євроінтеграційні законопроекти: про прокуратуру, вибори та лікування засуджених за кордоном. На вимогу опозиції, їх планували опрацювати одним пакетом. Який саме законопроект про долю Юлії Тимошенко винесуть на голосування – поки що невідомо. Зазначу, що за регламентом, якщо народні обранці не проголосували за продовження засідання – вечірнє зібрання парламенту вважається закритим о 18-тій годині.

  Попередній матеріал
  На честь закриття мотосезону львівські байкери стали донорами [відео]
  Наступний матеріал
  МЗС: український турист загинув у ДТП в Єгипті
  Теги:
  Loading...