В Запоріжжі, де на виборах мера лідирує кандидат від "Батьківщини", призупинили підрахунок голосів

  Громадська організація "Опора" заявляє про призупинення підрахунку голосів у Запоріжжі до 14:00. Про це сказано в повідомленні прес-служби організації,- передає інформагенція "Українські новини".
  "Запорізька міська територіальна виборча комісія рекомендувала дільничним виборчим комісіям зупинити підрахунок голосів і ухвалити рішення про "технічну перерву" до 14:00 сьогоднішнього дня", - йдеться в повідомленні. Відповідно до нього, офіційна причина для перерви - втома людей.
  У повідомленні підкреслено, що цю рекомендацію тервиборчкому дільничні комісії виконали й члени комісій розійшлися додому.

  При цьому спостерігачі "Опори" підкреслюють, що підрахунок голосів було зупинено, коли всі бюлетені вже було пораховано й залишалося підписати протоколи про результати голосування.

  Відповідно до повідомлення, за попередньою інформацією, на виборах мера Запоріжжя лідирує кандидат від запорізької міської організації партії "Всеукраїнське об`єднання "Батьківщина", керівник міської організації партії Олександр Сін.

  "Опора" зазначає, що члени виборчого штабу Сіна вважають, що перерва створює можливості для фальсифікацій, зокрема для псування бюлетенів, вкидання нових бюлетенів чи інших махінацій з боку суперників.

  Прихильники Сіна наразі намагаються організувати охорону виборчих дільниць до кінця перерви, але не впевнені, що вдасться вберегти результати голосування від фальсифікацій.

  За даними спостерігачів "Опори", до будівлі міської ради, де розташований Запорізький міський тервиборчком, підтягуються численні загони правоохоронців.

  У повідомленні також зазначено, що, за неофіційною інформацією, у ніч із 31 жовтня на 1 листопада Сін одержав пропозицію вступити до Партії регіонів в обмін на збереження його перемоги на виборах мера,- пишуть "Українські новини".
  Попередній матеріал
  О 21:58 - спільний телемарафон "5 каналу" та "Савік Шустер Студія" - "Свобода вибору"
  Наступний матеріал
  У ПР готові визнати будь-який вибір народу
  Теги: