5.ua

В Уряді впевнені у невідворотності виборів 25 травня

  25 травня відбудуться демократичні вибори, які визнає весь світ. Таку думку висловив Перший Віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема під час спілкування з журналістами телевізійної мережі "Аль-Джазіра".


  "Я впевнений, що 25 травня ми проведемодемократичні вибори, які визнає весь світ. Завчасно можу спрогнозувати, що Росія їх не визнає, тому що вони не зацікавлені у тому, щоб в Україні була стабільна ситуація та влада, яка може розбудовувати демократичні принципи. Але нас більше цікавитиме думка країнЄвропейського Союзу, Сполучених Штатів Америки і всього цивілізованого світу", - підкреслив Ярема.

  Щодо можливих спроб зірвати вибори, урядовець зазначив, що найманці, яких використовує Російська Федерація на Сході України, робитимуть все, щоб вибори у цьому регіоні не відбулися.
  "Але сподівання Російської Федерації на зрив виборів є марні. Сьогодні в Україні демократична влада, яка хоче побудувати правову державу, однією з ознак якої є демократичні вибори", - зазначив Ярема журналістам арабського ТВ-каналу.

  Перший Віце-прем’єр-міністр також запевнив, що українська влада докладає максимум зусиль для того, аби громадяни у східних регіонах України мали змогу віддати свій голос за того чи іншого кандидата у Президенти України.
  Попередній матеріал
  Литва вимагає відвести російські війська від кордонів України та з Криму
  Наступний матеріал
  Японія обіцяє Україні 800 тисяч євро для відновлення стабільності в регіоні
  Теги:
  Loading...