5.ua

В уряді прийнято всі документи задля безвізового режиму з ЄС

  Сьогодні уряд України прийме остаточний пакет законодавчих ініціатив щодо переходу України до другої стадії підготовки безвізового режиму з Євросоюзом.

   Про це заявив прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк під час розширеної зустрічі членів уряду з делегацією Європейської комісії сьогодні в Києві, повідомляє УНІАН.

  ”Зараз у присутності європейських комісарів уряд підпише і прийме остаточний пакет законодавчих ініціатив щодо переходу України до другої стадії безвізового режиму. Фактично мова йде про те, що зараз будуть прийняті рішення, які дають можливість Україні в найкоротшій перспективі разом з нашими європейськими партнерами завершити процедуру переходу до безвізового режиму”, - сказав Яценюк.

  За його словами, сьогодні уряд обговорить питання енергетики, боротьби з корупцією, макроекономічної стабілізації, питання реформи юстиції, транспорту.
  Нагадаємо, в. о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця прогнозує, що Україна може отримати безвізовий режим із ЄС до кінця року.

  «Якщо бути реалістами, ми можемо отримати безвізовий режим із ЄС до кінця року. Нам потрібно прийняти кілька законів і кілька підвідомчих актів, які передбачають введення біометричних паспортів, контроль на кордонах», - зазначив Дещиця.

  Згодом, під час спільної прес-конференції із єврокомісаром Штефаном Фюле прем'єр Арсеній Яценюк заявив: біометричні паспорти, а отже – і візи до країн Євросоюзу видаватимуть лише громадянам України, які не мають паспортів іншої держави.

  Передусім обмеження торкнуться тих українців, які отримали російські паспорти. "Федеральна міграційна служба має на своєму сайті дані, ці дані будуть перевірятися. Візи отримає тільки той громадянин України, який є насправді громадянином", – підкреслив Яценюк.

  Попередній матеріал
  Польща обіцяє допомогти Україні з реформами
  Наступний матеріал
  Міноборони до вечора розробить план виведення військ з Криму