В Україну зібралися приїхати глави МЗС Данії та Нідерландів

  Найближчим часом Україну відвідають міністри закордонних справ Данії та Нідерландів. Про цйе у вівторок на брифінгу заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.


  За його словами, у суботу, 8 листопада, до Києва приїде новообраний глава МЗС Королівства Нідерланди Берт Кундерс.

  "Заплановано проведення його переговорів з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним. Сторони мають намір обговорити питання подальшого розвитку українсько-нідерландського співробітництва як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій. Окремо обговорюватиметься стан розслідування катастрофи літака "Малазійських авіаліній", яке сталося 17 липня", - повідомив Перебийніс.

  10 листопада до України з робочим візитом прибуде міністр закордонних справ Королівства Данія Мартін Лідегор. Він також зустрінеться із Клімкіним.

  "Передбачається, що основну увагу під час зустрічей і переговорів сторін приділятиме питанню участі Данії в реалізації проектів енергоефективності в Україна, внеску Данії в гуманітарне відновлення східних регіонів України і взаємодії в цьому зв'язку з Фінансовою корпорацією північних країн, яка працює в Україні", - повідомив представник МЗС України.

  Як повідомлялося, у середу, 5 листопада, до Києва має приїхати генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр.
  Попередній матеріал
  МВС відкрило низку кримінальних проваджень через затягування підрахунку голосів
  Наступний матеріал
  Суд переніс розгляд позову проти громадського активіста Шерембея на 25 листопада