В Україні офіційно стартувала виборча кампанія

  Видання "Голос України" та "Урядовий кур`єр" сьогодні надрукували списки територіальних виборчих округів. Окрім того, Центральна виборча комісія вже оприлюднила календарний план проведення передвиборної кампанії. Відсьогодні, партії та блоки, які братимуть участь у виборах, можуть проводити з`їзди для затвердження своїх виборчих списків. А до 1-го листопада вони мають подати до ЦВК документи для реєстрації кандидатів у депутати.
  Згідно з Указом Президента про розпуск Верховної Ради 6-го скликання - вибори мають відбутися 7 грудня.

  Утім, звідки на них братимуть гроші - досі не вирішено. Віктор Ющенко пропонує Уряду виділити  необхідні 417 з половиною мільйонів гривень з резервного фонду. Затвердити такі видатки Президент пропонує на позачерговому засіданні Кабміну і наполягає, щоби воно відбулося якнайшвидше. Але соратники Юлії Тимошенко у Верховній Раді кажуть, що кошти з резервного фонду призначені не для фінансування позачергових виборів, і вимагають, аби Президент дозволив депутатам затвердити бюджет на наступний рік і відповідне фінансування на дочасні вибори.

  Водночас, якщо зволікати зі своєчасним фінансуванням виборів - це може поставити під сумнів результати голосування - застерігають у Центрвиборчкомі. ЦВК ухвалила звернення до Президента, Верховної Ради та Кабміну. Відповідно до чинних норм, кошти на проведення виборів Центральна виборча комісія має отримати через три дні після опублікування Указу Президента - тобто вже у понеділок.
  Попередній матеріал
  Сомалійські пірати погрожують підірвати судно "Фаїна"
  Наступний матеріал
  БЮТ: суд призупинив дію Указу Президента про дострокові вибори
  Теги:
  Loading...