YouTube

В Україні люди віддали життя за європейське майбутнє, і ми цього не забудемо - Ван Ромпей

  Майбутні покоління народів України, Молдови та Грузії будуть пам'ятати сьогоднішній день. Про це заявив президент Ради ЄС Герман Ван Ромпей, виступаючи на саміті ЄС перед підписанням документів Угоди про асоціацію з ЄС, передає УНІАН.


  "Це – великий день для Європи", - наголосив він.

  "У Києві люди віддали свої життя за тісні зв'язки з ЄС, і ми цього не забудемо. Сильні політичні та економічні відносини принесуть стабільність і заможність усьому Європейському континенту. Така співпраця базується на спільних цінностях – демократії, правах людини, основних свободах та верховенстві права", - сказав Ван Ромпей.

  Він заявив про повну підтримку країн-підписантів - України, Молдови та Грузії - з боку ЄС та визнання їхньої територіальної цілісності.

  "ЄС стоїть на вашому боці. У вас є наша підтримка та солідарність і наше визнання вашої територіальної цілісності", - підкреслив президент Ради ЄС.

  За його словами, ці угоди не можуть завдати шкоди Росії. "Євросоюз готовий співпрацювати з Росією, щоб виправити непорозуміння, які можуть бути, і разом шукати більш безпечне майбутнє для нашого спільного континенту. Наша спільнота хоче стабільного Європейського континенту, який ми всі розділяємо", - наголосив він.

  Також єврочиновник висловився за безвізовий режим, який "зблизить наші суспільства".
  Попередній матеріал
  На Донецькій залізниці прогриміли два вибухи, пошкоджено міст
  Наступний матеріал
  Бійців, які відбивали штурм військової частину у Донецьку нагородять - Аваков