5.ua

В РНБО України готуються презентувати Концепцію іномовлення на країни СНД

  В Раді національної безпеки та оборони України майже завершено роботу з реформування іноземного мовлення задля протистояння російській пропаганді за кордоном. Про це в своєму блозі повідомила заступник секретарі РНБО та колишня журналістка 5-го каналу Вікторія Сюмар.

  "Працюємо над концепцією українського іномовлення. Воно має стати альтернативою російській пропаганді, в першу чергу на російськомовному просторі СНД. Для цього треба конкурувати з російською пропагандистською машиною як на рівні змісту, так і на рівні картинки. Думаю, для цих безперечних українських державних інтересів могло б добре послужитися корупційне "дітище" Арбузова - канал БТБ", - впевнена Вікторія Сюмар.

  Що стосується строків, то заступник секретаря РНБОУ має надію презентувати Концепцію українського іномовлення вже найближчим часом.

  "Концепцію реформування іномовлення публічно представимо наступного тижня", - запевняє Сюмар.

  Варто нагадати, що 28 березня на нараді у віце-прем'єр-міністра з гуманітарних питань Олександра Сича було обговорено необхідність реформування українського іномовлення на базі двох державних телеканалів: УТР та "Перший Ukraine".

  Раніше нове керівництво Нацбанку обґрунтувало подальше існування та фінансування ТОВ "Банківського телебачення" (канал Національного банку України - БТБ) необхідністю висвітлення діяльності НБУ.

  Попередній матеріал
  Булатов пообіцяв використовувати спорткомплекси виключно після консультацій з громадою
  Наступний матеріал
  У Чернігові встановлено пам'ятник самому першому бійцю самооборони
  Теги:
  Loading...