В Раді зареєстрували законопроект про денонсацію "Харківських угод"

  В Верховній Раді зареєстрували проект Закону про денонсацію "Харківських угод". Законопроект числиться за номером 0077 на сайті ВР. 

  Його зареєстровано Володимиром Яворівським (ВО Батьківщина), та він зачіпає питання статусу та умов перебування Чорноморського флоту РФ на території України, а взаємних розрахунків, пов'язаних з поділом Чорноморського флоту та перебуванням Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

  Раніше, 5.ua повідомляв, що в Росії також заговорили про денонсування угод. Прем‘єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що борг України перед РФ складає $16 млрд. Крім того, він підкреслив, що так звані Харківські угоди, підписані з відстороненим президентом України Віктором Януковичем, підлягають денонсації.

  Згідно з угодою між Україною і РФ, яка була підписана у 2010 році у Харкові Віктором Януковичем та Медведєвим, було продовжено термін перебування Чорноморського флоту РФ у Севастополі з 2017 до 2042 року з автоматичним продовженням на 5 років. Також була встановлена орендна плата. За угодою Україна отримала знижку на російський газ. 

  Попередній матеріал
  У екс-кервіників Мінагрполітики під час обшуку вилучено велику суму коштів
  Наступний матеріал
  Мішель Обама в Китаї зустрілась із головою КНР
  Теги:
  Loading...