фото Ірини Геращенко / Facebook

В Раді голосують картки депутатів, які перебувають в Стразбурзі - журналіст

  Голоси депутатів "Батьківщини" Сергія Соболєва та Володимира Ар’єва зафіксовані в четвер на підтримку законів у Верховній Раді, хоча ці депутати перебувають на засіданні ПАРЄ, - про це повідомив Сергій Лещенко у себе в Facebook. 

  Голос Ар’єва зараховано під час ухвалення законопроекту №1098 про внесення змін до закону про вибори місцевих депутатів. Але в решті ухвалених законопроектів навпроти його імені значиться "не голосував".

  Ар’єв вже відповів на запитання Сергія Лещенка та визнав свою провину у Facebook: "Я залишишив картку на прохання фракції. Так, зробив це спеціально. Просив без потреби не використовувати. Так, винен, з точки зору чистоти процедури. Але в умовах, майже військових, я вважаю не до чистоплюйства. Вину визнаю, нестиму відповідальність. Але на терезах рішення державної ваги. Доводиться обирати між зрадою інтересів держави та суспільним осудом. Обрав останнє".

  Голос Соболєва зарахований за законопроекти №1098 і №1098-1, а також за законопроекти №4647 (про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших законодавчих актів), №4646 (про включення до порядку денного проекту закону про внесення змін до Митного кодексу).

  Також за всі ці законопроекти голосувала депутат від "Свободи" Ірина Сех, яка, за деякими даними, теж входить у делегацію у Парламентській асамблеї Ради Європи, повідомляє онлайн-видання "Українська правда". 

  Попередній матеріал
  ПАРЄ може анулювати повноваження російської делегації, якщо РФ не відмовиться від Криму
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура "спробує" ягнятину від ДУСі по 543 грн/кг
  Теги: