5.ua

В Миколаєві СБУ вже шукає російських агентів

  Слідчими управління СБУ в Миколаївській області 4 березня відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) за фактами численних закликів у друкованих листівках та соціальних мережах щодо організації 5 березня активістами проросійських рухів акції «Ни шагу назад!» у центрі м.Миколаєва. Про це 5 березня повідомляється на офіційному сайті Служби.

  Окремо зазначено, що виходячи зі змісту цих закликів його організатори планують захопити органи місцевого самоврядування з метою незаконного обрання нового керівництва міста та звернутися до Російської Федерації про введення в регіон її військ із перспективою подальшого виходу Миколаївської області зі складу України.

  Управління СБУ наголошує, що спільно з УМВСУ в Миколаївській області швидко та рішуче «вживатиме вичерпних заходів щодо виявлення, затримання та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до вчинення правопорушень».

  Також варто нагадати, що санкція ч.2 ст.110 Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 5 років за подібні правопорушення.

  Попередній матеріал
  Севастопольський полк ВВ вірний народу України – МВС
  Наступний матеріал
  В Ужгороді поранено виконувача обов’язків мера
  Теги:
  Loading...