В.Коновалюк про Р.Ландика: В сім’ї не без виродка

  Заступник голови парламентської фракції Партії регіонів , народний депутат Валерій Коновалюк, в ефірі «5 каналу» заявив що Партія регіонів має зробити висновки з інциденту за участі депутата Луганської міськради, вже колишнього члена Партії регіонів, Романа Ландика, який жорстоко побив дівчину, і позбутися таких членів, які її компрометують партію.

   «Не тільки підтримую (виключення Романа Ландика з партії – ред.). На багатьох засіданнях політради я виступав з питанням, яке пов’язане з тим, щоб дати оцінку не тільки таким подіям, які відбувались раніше, але зробити все, щоб в Партії регіонів були люди, які переконані в ідеологічних засадах, програмних засадах і цілях нашої партії»,зазначив регіонал.
   
  «Знаєте, як кажуть в народі: в семье не без урода. Тому для мене дуже прикро, що ми взагалі це обговорюємо, тому що це ганьба взагалі. І я переконаний, що нам потрібно зробити певні висновки із цієї ситуації, але зробити таким чином, що будь-хто, на будь-який посаді, якщо він так брутально порушує закон і демонструє не тільки безкультур’я, але і злочинність, злочинні дії і аморальні поступки – він не може ховатись за партійною ознакою. Партія мусить позбавлятись таких людей, які її компрометують», заявив Коновалюк.

  Попередній матеріал
  У справі щодо боргів ЄЕСУ більше питань до Піскуна – Наливайченко
  Наступний матеріал
  Всю ніч тривали масові заворушення у Північній Ірландії
  Теги: