В.Карасьов:Справа із С.Бандерою та Р.Шухевичем є вигідною для окремих політичних сил

  Скандал навколо невизнаних Героїв України спричинений із наближенням виборів у Президенти України. Адже потрібно, щоб люди страйкували, ходили на мітинги, слухали відповідні заклики кандидатів у Президенти і робила висновки.

  «По-перше, якщо говорити про об’єктивні обставини то потрібно звернути увагу на те що сьогодні ареною публічної політичної боротьби є саме судова гілка влади, тому що публічна політика сьогодні відбувається не в парламенті, тим більше канікули, не взагалі в суспільстві, а більше саме у судові гілки влади і всі резонансні справи сьогодні там. Пор-друге, це можливо було для того щоби трошки реалізувати резонанс від судової справи по Ю.Тимошенко, яка продовжує теж резонувати у суспільстві. Ну а третій момент, пов`язаний з тим що все ж таки починається підготовка до виборів. Ця тема, вона вигідна окремим політичним силам, вона вигідна і владі»

   

  Важливо, і доречно, і раціонально з політичної точки зору в котре розіграти розлом навколо Героїв України, регіональну політику відношення до Героїв збоку Східної України і Західної України відповідно, заявив Вадим Карасьов, директор інституту глобальних стратегій в ефірі «5 каналу»

   

  Попередній матеріал
  В.Олійник:Україна немає правових угод із Ізраїлем та іншими країнами ЄС
  Наступний матеріал
  В.Карасьов:Суд над Тимошенко призведе до невдалих переговорів Президента В.Януковича та Жозе Мануеля Баррозу
  Теги: