5.ua

В Кабміні не зізнались, скільки грошей виділять для підтримки МВС [відео]

  Микола Присяжнюк, міністр аграрної політики та продовольства: «Прем’єр-міністр прийняв виважене рішення...»

  Це аграрний міністр говорить про вчорашню заяву Миколи Азарова щодо відставки. Урядовці і досі називають його прем’єр-міністром.

  Сергій Арбузов отримав прем'єрське крісло з позначкою в.о. і чоловічі обійми від попередника – для початку.

  А далі перейшов до вже звичної для цього складу уряду – стабільності. Головне сьогодні, пояснює новий керівник підлеглим – це вчасно виплачувати зарплати і пенсії та відновити роботу в захоплених майданівцями областях.

  Сергій Арбузов, в.о. прем’єр-міністра: «Своєчасно робити соцвиплати та виконувати інші зобов’язання держави. Особливо в тих областях, де були захоплені приміщення місцевих органів влади. Гарантувати надання необхідної допомоги постраждалим з обох сторін політичного протистояння».  

  А от щодо фінансової допомоги силовикам, яку доручив виділити минулого тижня ще прем’єр Азаров, під час нинішньої публічної частини засідання – ані слова.

  Віктор Ратушняк, заступник міністра внутрішніх справ: «Якщо прем’єр-міністр пообіцяв. То, мабуть, буде виконуватись...»

  Журналіст: «А скільки грошей?»

  Віктор Ратушняк, заступник міністра внутрішніх справ: «Я не знаю. Я не фінансист».

  Скільки грошей із резервного фонду держава виділить силовикам – мав би знати міністр внутрішніх справ, якого безпосередньо стосувалося доручення. Та Віталій Захарченко останні тижні засідання Кабміну ігнорує. У прес-службі уряду пояснюють – міністр працює на своєму робочому місці.

  Сергій Арбузов, в.о. прем'єр-міністра: «Користуючись нагодою, хотів би від імені уряду висловити свої співчуття сім’ям загиблих у цих протистояннях. Сподіваюсь, що розслідування справ буде швидко завершене. Маю надію, що більше не буде жертв і постраждалих у протистояннях. Потрібно відмовитись від агресії та ультиматумів». 

  Всередині урядової будівлі виконувач обов’язків прем’єра закликає до миру. А ззовні, довкола Кабінету міністрів, картина далеко не мирна: водомети, бронетранспортери та загони «Беркуту» нікуди не поділись.

  Ірина Герасимова, Микола Лебедєв, 5 канал.  

  Попередній матеріал
  Європарламентар: санкції ЄС мають торкнутись всіх порушників прав людини [відео]
  Наступний матеріал
  Чільниця Литви відвідала шпиталізованого Євромайданівця [відео]
  Теги:
  Loading...