Фото прес-служби ОГПУ

В Ізраїлі генпрокурор Луценко підписав Меморандум щодо правового співробітництва

  Сторони домовились про взаємну допомогу та обмін знаннями, а також розробку спільних проектів

  У вівторок, 16 серпня в Ізраїлі, Тель-Авів, генеральний прокурор України Юрій Луценко та міністр юстиції Держави Ізраїль Аелет Шакед підписали Меморандум про взаєморозуміння між ГПУ та Мін’юстом Ізраїлю щодо правового співробітництва. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

  За словами генпрокурора України, укладення Меморандуму дасть можливість пошуку нових шляхів співпраці Генеральної прокуратури України та Міністерства юстиції Держави Ізраїль.

  "Україна та Держава Ізраїль мають міцні історичні зв’язки, які є важливими для обох країн. Я певний, що сьогоднішня зустріч та підписання Меморандуму стануть запорукою тісних особистих та професійних стосунків між правоохоронцями", – сказав Юрій Луценко.

  У свою чергу Аелет Шакед повідомила, що у часи, коли злочинність не визнає меж держав і набула транскордонного характеру, надзвичайно актуальним є встановлення прямих контактів та обмін фаховим досвідом між представниками правоохоронних органів.

  Як стало відомо, меморандум передбачає, що його учасники вживають усіх можливих заходів для надання взаємної правової допомоги. Зазначається, що укладення документа розширить співробітництво між відомствами, посилить обмін інформацією та професійними знаннями, а також сприятиме створенню спільних проектів. 

  Нагадаємо, напередодні прес-секретар ГПУ Лариса Сарган повідомила, що наразі Луценко перебуває з робочим візитом в Ізраїлі.

  Попередній матеріал
  Ситуація в зоні АТО: Бойовики активно обстрілюють українські позиції з важкої артилерії
  Наступний матеріал
  Меркель і Олланд підтвердили Порошенку свою позицію щодо окупації Криму
  Теги:
  Loading...

  Луценко: Єфремов відкрив двері війні в Україні

  Луценко про вирок Єфремову: у суді зійшлися проімперська "Новоросія" та незламна Україна

  ФБР уже надало важливу допомогу у справі Шеремета – Луценко

  Луценко: ГПУ проводить внутрішнє розслідування через "злив" інформації