В.Чалий:»Угода про спрощення віз» не виконується повною мірою

  Якщо стоїть проблема безвізового режиму, то МЗС повинно вирішувати цю проблему, а не повертатись до громадян спиною, тим самим заявляючи, що немає виходу із ситуації. Потрібно шукати шляхи вирішення проблем.

  «Я стверджую, що є механізми, зокрема, експертний комітет з виконання цієї угоди, який може розглядати ці питання. Є робота, яку він зараз веде, з конкретними консульствами, з посольствами, власне для цього є міністерства, щоб захищати права громадян, а не тільки їм пояснювати де в них можуть виникнути проблеми. І останнє, я вважаю чому система не працює. Я вважаю, що помилково сьогодні органи влади зорієнтувались на той план дій який розрекламований, який дійсно є важливим, який прийнятий був на саміті Україна-ЄС, щодо лібералізації візового режиму, але бравурні заяви і Президента В.Ф. Януковича, і всіх офіційних чиників, що це з першого січня наступного року увійде в дію, що українці ну принаймні до чемпіонату поїдуть без віз, це заяви були безпідставні і безвідповідальні»

   

  Я думаю що проблема безвізового режиму займе декілька років, повідомив Валерій Чалий, координатор напрямку «Європейський вибір»уряду змін у прямому ефірі «5 каналу»

  Попередній матеріал
  «Закон про судову реформу» викривляє систему передбачену Конституцією України
  Наступний матеріал
  В.Чалий:У нас є двосторонні домовленості та угоди, які ми повинні відпрацьовувати
  Теги: