В Брюсселі відбулось перше засідання Ради асоціації України і ЄС: домовилися будувати "стабільну та процвітаючу" Україну

  Також документ підтвердив засудження дій РФ

  Європейський Союз та Україна продовжують політику засудження незаконної анексії Криму Росією і знову говорять про необхідність виконання Мінських домовленостей.
  Про це йдеться у спільному прес-релізі, який був ухвалений у понеділок в Брюсселі за результатами першого засідання Ради асоціації, пише УНІАН. 

  "ЄС та Україна засуджують незаконну анексію Криму Російською Федерацією, яку вони не визнають, та присутність та проникнення з території Росії незаконних підрозділів, найманців, зброї та військового обладнання. ЄС та Україна погодилися, що Мінський протокол та Меморандум повинні бути виконані в повному обсязі та без затримок, як крок вперед до стійкого політичного вирішення конфлікту, яке повинно базуватися на повазі українських незалежності, суверенітету та територіальної цілісності", - йдеться у повідомленні. 

  У документі також зазначається, що ЄС та Україна підтвердили спільну мету будувати "демократичну, стабільну та процвітаючу державу". "ЄС та уряд України погодилися продовжувати працювати разом у напрямку політичної асоціації та економічної інтеграції Україні з ЄС", - наголошується у прес-релізі.

  Попередній матеріал
  ЄС готовий надати Україні фінансову підтримку лише за умови реформ - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Світові ціни на нафту продовжують падати

  ЄС готовий надати Україні фінансову підтримку лише за умови реформ - ЗМІ