Безвіз
Безвіз ar.volyn.ua

В Адміністрації Президента пояснили, яка країна наразі затримує безвіз для України

  Деяким державамчленам ЄС важко перетнути психологічний рубіж у частині візової лібералізації з однією із найбільших країн Європи

  Європейський Союз відклав надання Україні безвізового режиму через позицію окремих країн-членів. Про це повідомив заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв, повідомляє "Обозреватель".

  "Затримка сталася через позицію окремих країн-членів, яким дуже важко перетнути психологічний рубіж у частині візової лібералізації з однією із найбільших країн Європи. Наразі я говорив би тільки про Францію. Незважаючи на те, що французька сторона сприймає цей факт чутливо, його необхідно визнати. Сподіваюсь, що Франція не буде затягувати технічні процедури до моменту проведення президентських виборів у квітні 2017 року", – поінформував Єлісєєв.

  За його словами, можна впевнено сказати, що саме 2017-й стане роком візової лібералізації відносин між Україною та Євросоюзом. "Однак я завжди говорив, говорю і буду говорити, що треба ухилятися від конкретних часових рамок для того, щоб не дезорієнтувати оптимістів й не дати нову "їжу" для песимістів", – уточнив заступник глави АП.

  Нагадаємо, раніше посол ЄС сказав, коли мають бути завершені ратифікація асоціації Україна-ЄС та процес надання безвізу.

  Попередній матеріал
  ТОП-10 найкумедніших подій 2016 року у світі: 13-й знак зодіаку та білка, що зняла своє кіно на GoPro
  Наступний матеріал
  В Маріуполі авто поліцейського влетіло у тролейбус – є загиблий

  Посол ЄС сказав, коли мають бути завершені ратифікація асоціації Україна-ЄС та процес надання безвізу

  Новопризначений прем’єр Італії пообіцяв Порошенку посприяти прискоренню надання безвізу Україні

  В Європарламенті розповіли, коли може бути ухвалене рішення по безвізу для України

  Президент Єврокомісії: Безвіз для українців – справа кількох тижнів