Уряду Тимошенко закидають зловживання на 3 млрд грн

  Три мільярди гривень фінансових порушень - закидають діяльності Кабміну Юлії Тимошенко. Результати перевірок Міжнародних аудиторів оприлюднивміністр фінансів Федір Ярошенко. За його словами, Уряд Тимошенко, зокрема, не за призначенням використав більш ніж 200 мільйонів євро - гроші, зароблені на продажу квот на викид парникових газів.

  Були також численні порушення під час державних закупівель - зазначив теперішній міністр фінансів. Такий  міжнародний аудит діяльності Уряду Тимошенко коштував державному бюджету в 23 мільйони гривень. Звіт аудиторів про використання державних фінансів в 2008-2009 роках уже направили до Верховної Ради і Генпрокуратури.

  Федір Ярошенко, міністр фінансів: "Наданий звіт аудиторами він дозволяє обґрунтовано вважати,  що окремі посадові особи попреднього Уряду не належно виконували свої обов`язки і в умовах фінансової кризи неефективно використовували державні фінанси. Я не слідчий слідчі - вот - слідчі визначать що які там є порушення і винесуть свої рішення стосовно цих дій. Міжнародний аудит державних фінансів дає однозначний сигнал усім державним службовцям, що вище керівництво нашої держави безкмопромісно бореться з корупцією".

  Попередній матеріал
  "Пітсбург" став новим лідером чемпіонату НХЛ
  Наступний матеріал
  Тимошенко: звинувачення у корупції є політичною розправою
  Теги: