Уряд виділить додаткові кошти для Міжнародного центру миротворчості та безпеки в Яворові

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у рамках робочої поїздки на Львівщину відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки в Яворові де  зазначив, що це є найбільш потужний військовий навчальний центр в Україні де проходили навчання близько восьми тисяч військовослужбовців, які зараз виконують завдання в зоні АТО. Але Центр потребує фінансування та підтримки.


  Про таке 21 жовтня повідомляє "Урядовий портал".

  Зокрема, Арсеній Яценюк підкреслив, що провів з цього питання розмову з начальником Центру полковником Олександром Остапчуком.

  "Треба додатково профінансувати гуртожиток і медичне забезпечення", - зазначив Глава Уряду та повідомив, що вже на засіданні 22 жовтня Кабінет міністрів прийме рішення про виділення додаткових коштів для Міжнародного центру миротворчості та безпеки до кінця року.

  За словами прем’єра, для Збройних сил "важлива не тільки техніка - важливе навчання".

  Глава Уряду повідомив, що проведе щодо цього розмову з західними партнерами, насамперед із НАТО.

  "НАТО відкрило чотири трастові фонди. Переконаний, що частина коштів і технічної допомоги, які пропонуються НАТО, повинні прийти в цей навчальний центр, щоби він відповідав найвищим стандартам, в тому числі запровадженим в країнах-членах альянсу", - зазначив Яценюк.
  Попередній матеріал
  Меркель закликає країни ЄС допомогти Україні розплатитись за газ
  Наступний матеріал
  "Укроборонпром" має замовлення на $1,5 млрд.