5.ua

Уряд відмовився фінансувати окуповані російськими терористами міста

  Держава не фінансуватиме міста, що зараз перебувають під контролем терористів. Про це, відкриваючи засідання уряду, заявив прем'єр Арсеній Яценюк.


  Це означає, що ані пенсії, ані пільги, ані інші соціальні виплати мешканці Донецької та Луганської областей не отримуватимуть. Водночас, постачання газу та електроенергії не припинятимуть. Чільник уряду наголосив: таке рішення буде чинним, доки російські найманці не звільнять окуповані території. Тільки тоді усі кошти дійдуть до адресатів.

  "До того моменту, доки території Донецької і Луганської областей будуть контролюватися всякими самозванцями, центральний бюджет не буде туди відправляти кошти, уряд терористів фінансувати не буде. Всі пенсії, всі соціальні виплати, всі пільги нараховується для кожної людини. Заберуться геть з території Донецька і Луганська російські терористи – виплатимо персонально кожній людині ту соціальну пільгу, на яку вона має право", – підкреслив Арсеній Яценюк.

  Також Кабмін має намір вирівняти виплати родинам загиблих правоохоронців і вояків Збройних сил України. Раніше рідні співробітника міліції, що загинув у зоні АТО, отримували 150 тисяч гривень, а сім’ї військовослужбовців Збройних сил України - 609 тисяч. Тепер ця цифра буде однаковою для всіх таких родин, а саме – 609 тисяч гривень.


  Попередній матеріал
  У Німеччині розпочинається найтриваліший страйк залізничників
  Наступний матеріал
  В Кабміні оголосили про другий етап люстрації серед чиновників