5.ua

Уряд прийняв програму співпраці Україна-НАТО на рік

  Кабінет міністрів України схвалив затвердження річної національної програми співпраці Україна-НАТО на 2014 рік, повідомляє прес-служба уряду 2 вересня


  Згідно з повідомленням, Кабмін на своєму черговому засіданні схвалив проект указу президента України "Про затвердження річної національної програми співпраці Україна-НАТО на 2014 рік".

  Даний проект програми був доопрацьований Міністерством закордонних справ України за участю Комісії з питань партнерства України з НАТО з урахуванням особливостей співпраці в умовах збройної агресії Російської Федерації проти України.

  Зокрема, стороною НАТО розроблені додаткові механізми інтенсифікації співпраці в усіх сферах, а також збільшено фінансування практично всіх існуючих програм співробітництва.

  Відзначимо, міністр юстиції Павло Петренко заявив, що статус сновного союзника США поза НАТО Україна може отримати вже до кінця поточного року. Це дозволить нашій країні значно розширити співробітництво у військово-технічній сфері, а також отримати механізм, за яким можна буде закуповувати необхідну зброю.
  Попередній матеріал
  У Польщі розпочато формування Національної гвардії
  Наступний матеріал
  Порошенко ліквідував 19 консультативних та дорадчих органів
  Loading...