5.ua

Уряд проведе виїзне засідання у Миколаєві

  Завтра – чергове виїзне засідання уряду. Цього разу члени Кабміну зберуться у Миколаєві. Про це повідомив віце-прем'єр Олександр Сич.


  Нагадаємо, попереднє виїзне засідання уряду відбулося 16-го травня у Вінниці. Раніше ж, 7-го травня, міністри на чолі з прем'єром Арсенієм Яценюком зібралися у Харкові.

  Мета таких виїзних засідань Кабміну – продовження діалогу з регіонами, зокрема – для стабілізації ситуації на Сході.

  Тим часом, агенція "Інтерфакс" із посиланням на власне джерело інформує, що після засідання Кабінету міністрів у Миколаєві розпочнеться третій круглий стіл національної єдності. Нагадаємо, раніше цей захід був запланований у Донецьку. Два попередні засідання круглого столу відбулися у Києві та Харкові. На останньому з них представили проект "Меморандуму миру і злагоди". В документі, що його зачитав олігарх-регіонал російського походження Новинський, закріплено зобов'язання провести конституційну реформу, яка б передбачала, зокрема, позаблоковий статус України.

  Запропоновано також ухвалити закон про амністію для громадян, які брали участь в акціях масового протесту останнім часом, окрім особливо тяжких злочинів. Ще один пункт меморандуму – заклик до роззброєння всіх незаконних формувань та припинення проведення Антитерористчиної операції на Південному Сході України.

  Сьогодні у парламенті депутати різних фракцій не дійшли згоди через найбільш суперечливі пункти цього меморандуму.  Попередній матеріал
  В Донецьку бойовики обстріляли вертоліт та б'ють авто, які сигналили "за мир"
  Наступний матеріал
  Найближчим часом Єврокомісія виділить Україні ще 500 мільйонів євро