5.ua

Уряд планує сьогодні провести раніше відкладене засідання

  Засідання Кабінету міністрів України, яке було заплановане на 16 липня, відбудеться сьогодні, повідомляє прес-служба уряду.


  Нагадаємо, відповідно до порядку денного засідання, на цьому засіданні мало бути розглянуто внесення змін до Законів України "Про військовий обов᾽язок і військову службу" та "Про засади запобігання і протидії корупції".

  Також члени Кабінету розглянуть питання щодо особливостей здійснення права власності у багатоквартирному будинку, постанов уряду  "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат державних підприємств зв’язку, пов’язаних з розповсюдженням вітчизняних періодичних друкованих видань", "Про внесення змін до Порядку оперативно-технічного управління телекомунікаційними мережами в умовах надзвичайних ситуацій, надзвичайного та воєнного стану", "Про заохочення осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ – учасників антитерористичної операції", "Про затвердження переліку інвестиційних програм (проектів), що фінансуються у 2014 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку", та низку інших питань.

  Зазначимо, що на засіданні Кабміну Прем’єр-міністр України Яценюк представить також проект закону про внесення змін до Державного бюджету.

  "Дуже складні економічні умови. Нам треба далі фінансувати армію, оборону — це видатки, яких ніхто не очікував, а зараз ще й фінансувати реконструкцію та відновлення Донбасу", — зазначив Прем’єр журналістам.

  Окрім того, за дорученням Арсенія Яценюка урядова делегація взяла участь у підготовчому засіданні Конференції донорів та інвесторів у Брюсселі.

  "Ми очікуємо, що у вересні буде проведена донорська конференція і очікуємо на допомогу наших західних партнерів у відбудові Донбасу, відновленні інфраструктури, мереж, забезпечення робочими місцями. Тобто є центральний бюджет і західні донори, які будуть допомагати Україні відновлювати післявоєнний Донбас", — зауважив він.

  Зазначимо, що стали відомі кандидатури на посади заступників глави КМДА
  Попередній матеріал
  Кличко визначився зі своїми заступниками
  Наступний матеріал
  НБУ має намір боротися з достроковим вилученням строкових вкладів
  Теги:
  Loading...