5.ua

Уряд підготував нові антикорупційні закони

  Ініціативи уряду для боротьби з корупцією: Кабінет Міністрів внесе до парламенту законопроект, що регулюватиме діяльність високопосадовців. Про це на засіданні уряду повідомив прем'єр Арсеній Яценюк.


  З його слів, документ, зокрема, передбачає обов'язкове електронне декларування чиновниками 1-3 категорій своїх доходів та витрат. Крім того, розшириться перелік того, що мають оприлюднювати посадовці. З-поміж іншого, це коштовності, метал та готівка. Ще один законопроект, що його вже скерували на розгляд до Верховної Ради, зобов'язує усі компанії розкривати інформацію про реальних власників.

  "Прийняття законів означає розкриття всієї інформації про власність будь-кого, чи то нерухомість, чи то активи, чи то підприємства, перевірку діяльності високопосадовців, декларування суддів, прокурорів, усіх правоохоронців, участь і контроль громадськості над декларуванням усіх доходів і можливість вивести всіх на чисту воду" – запевнив Арсеній Яценюк.

  Зауважимо, позачергове засідання Верховної Ради заплановане на завтра. Парламентарі планують розглянути, зокрема, пакет антикорупційних законопроектів, що їх підготували президент та уряд.

  Сьогодні ж о 17-й Петро Порошенко має зустрітися із лідерами парламентських фракцій та депутатських груп. Про це повідомляє агенція "Інтерфакс" із посиланням на прес-службу Всеукраїнського об’єднання "Свобода".

  Попередній матеріал
  Батальйон ім. Кульчицького повернувся з фронту на відпочинок
  Наступний матеріал
  Слідча комісія щодо Іловайська засідає в закритому режимі
  Теги:
  Loading...