techno.bigmir.net

Уряд негайно підвищить фінансування Збройних сил України

  Кабінет Міністрів прийме рішення про додаткове фінансове забезпечення і виплати для військовослужбовців Збройних Сил України. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Уряду в середу, 5 березня.

  Від імені Уряду Прем’єр-міністр України висловив слова найвищої подяки Збройним Силам України та Військово-Морським силам Збройних Сил України, розташованим на території Автономної Республіки Крим.

  «Це люди, які присягнули народу України і виконали присягу», - підкреслив Арсеній Яценюк, - «Те, що українські Збройні Сили не здалися агресорам, свідчить про високий патріотичний дух, національну гідність, яка є сьогодні в Україні»,

  Арсеній Яценюк нагадав, що вчора звернувся до Міністра оборони та Міністра фінансів з вимогою негайно підготувати проекти рішень про допомогу Збройним Силам України.

  «Сьогодні будуть прийняті рішення про додаткове фінансове забезпечення і додаткові виплати для військовослужбовців українських Збройних Сил. Незважаючи на те, що в нас казна порожня, для героїв України Уряд зробить все, щоб вони відчували: українська держава їх шанує, поважає і турбується про них», - наголосив Яценюк.

  Попередній матеріал
  У Криму новий прокурор
  Наступний матеріал
  Комісар РЄ: Протести в Україні не були мирними
  Теги:
  Loading...