5.ua

Уряд хоче зони вільної торгівлі з Канадою

  Із закликом відновити переговори щодо створення зони вільної торгівлі з Канадою, а також підтвердити позицію країни щодо визнання нею територіальної цілісності України звернувся прем’єр Арсеній Яценюк до свого колеги з Канади Стівена Харпера під час прес-конференції в Києві.

  Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України: "Ми звернулися до наших канадських друзів з проханням відновити переговори про створення зони вільної торгівлі між Україною і Канадою, які були зупинені два роки тому. І ми сподіваємося, що країни Великої сімки всецілу підтримку резолюції, яка буде проходити під час засідання Генеральної асамблеї ООН, яка буде підтримувати територіальну цілісність України".

  Стівен Харпер, прем’єр-міністр Канади: "Канада була першою західною країною, яка визнала незалежність України в 1991-му році. Сьогодні я приїхав до Києва, щоб підтвердити намір Оттави й надалі гарантувати суверенітет України. Ми поглибимо економічну співпрацю й допоможемо відновити вам державні інститути, зруйновані корупцією режиму Януковича. Слава Україні!"

  Попередній матеріал
  "Правий сектор" став партією і висунув Яроша у президенти
  Наступний матеріал
  США можуть посилити військову присутність у Європі у відповідь на агресію Росії
  Теги:
  Loading...