5.ua

Уповноважена Президента попереджає про можливість нових провокацій в Києві

  Нові провокації заплановані у столиці. Про це в ефірі "5 каналу" заявила уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко.


  За її даними, до нових спроб дестабілізувати ситуації перед виборами можуть залучити профспілки.

  "Треба розуміти, що триває виборча компанія, і за моєю інформацією, готуються подібні провокації с залученням профспілок. Очевидно, що за цим стоять певні політичні сили – хтось говорить, що це одна з демократичних партій, хтось говорить, що це "Опозиційний блок". Але мета одна – напередодні надзвичайно важливої події в Мілані, там де у форматі Європейський союз, європейські лідери і Президент України з одного боку, а з іншого боку – президент країни-агресора Путін, будуть розмовляти про виконання імплементації мирного плану Порошенка, ту відповідальність, яку несуть країни, що поставили підпис під цим документом за реалізацію цього плану, щоб на Сході України був мир, але хтось зацікавлений, щоб у цих брудних ігрищах передвиборчих роздмухувати ситуацію не тільки глави держави, а взагалі України, показуючи, що там проблеми не лише на Сході, а і у Києві", - розповіла Ірина Геращенко.

  Нагадаємо, позавчорашній мітинг військових НГУ біля АП організувало 18-те управління ФСБ - про це заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський в ефірі "5 каналу".

  Попередній матеріал
  Нафта подешевшала ще на $3
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" звинувачує "Газпром" у порушенні умов транзиту
  Теги:
  Loading...