Кличко та Тимошенко прибули на конгрес Європейської народної партії

  Привернути увагу Європи до проблем України - намагаються українські політики Віталій Кличко та Юлія Тимошенко. Вони прибули до Дубліна для участі у конгресі Європейської народної партії. Це - найбільше за чисельністю загальноєвропейське партійне об’єднання.

  Політики планують провести низку зустрічей - зокрема, з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, прем’єром Польщі Дональдом Туском, іншими лідерами ЄС та провідними європейськими політиками. Напередодні - Тимошенко та Кличко вже взяли участь у Європейській конференції. Наголошували на необхідності політичного і дипломатичного тиску на Росію задля припинення подальшої агресії. Між тим активісти Дубліна організували акцію солідарності на підтримку української боротьби.

  Віталій Кличко, лідер фракції «УДАР»: «Українці - це європейці географічно, історично і ментально. Але на жаль, наші стандарти життя ще далекі від європейських. Попри це ми сповнені надій, що Україні вдасться стати частиною Європи. Важко уявити, що у наш час посеред Європи може спалахнути збройний конфлікт між державами-сусідами. Адже від сусідів зазвичай очікують підтримки, а не агресії».

  Юлія Тимошенко, екс-прем’єр-міністр: «Якщо ми дозволимо Росії провести референдум під дулами автоматів, ми втратимо Україну. І втратимо Європу».

  Попередній матеріал
  Держдума РФ визнає любі результати кримського «референдуму»
  Наступний матеріал
  Литовські фанати підтримали Україну під час матчу ЦСКА
  Теги:
  Loading...