Український уряд підготував санкції проти російського тероризму

  Кабінет Міністрів схвалив проект закону України "Про санкції". Про це 8 серпня на своїй сторінці у Facebookповідомив глава Уряду країни Арсеній Яценюк.

  Відповідно до законопроекту, Україна має право застосувати 26 видів санкцій, в тому числі: заморожування активів; заборона діяльності суб'єктів підприємницької діяльності на території України; заборона користування радіочастотним ресурсом, інтернетом і іншими засобами зв'язку; повна або часткова заборона транзиту всіх видів ресурсів; зупинка фінансових операцій; і стандартні види санкцій – це заборона на в'їзд і переміщення.

  Зокрема, Кабінетом Міністрів на розгляд РНБО передаються прізвища 172 фізичних осіб – громадян Російської Федерації та громадян інших держав, які фінансують тероризм, підтримували анексію Криму і зазіхають на територіальну цілісність і незалежність української держави.
  Також до запровадження санкцій передається 65 юридичних осіб (переважно російської власності і російські резиденти), які підтримують і фінансують тероризм, які мають безпосереднє відношення до вчинення злочинів на території України.
  Уряд також подаватиме законопроект про запровадження кримінально-правових санкцій. Після його прийняття українські суди зможуть виносити вироки щодо осіб, які знаходяться в міжнародному розшуку, а тому не можуть бути доставлені до суду. За законом суди отримають можливість вводити санкції проти цих осіб, зокрема щодо конфіскації майна.
  "У вівторок Верховна Рада України повинна проголосувати закон про санкції. Відповідно до закону рішення про запровадження санкцій приймає Рада національної безпеки і оборони на підставі подання Уряду України, Президента, Служби безпеки України або Національного банку України", - зазначив Яценюк.
  Попередній матеріал
  Ялта прийняла вдвічі менше гостей, ніж зазвичай у сезон
  Наступний матеріал
  Google та Yahoo за рік планують ввести шифрування електронного листування
  Теги:
  Loading...