Українські ЗМІ вели трансляції "параду з "ДНР" – Турчинов написав звернення до СБУ

  Певні електронні ЗМІ України протягом дня проводили "трансляції з "ДНР", у такий спосіб тиражуючи "інформаційну отруту"

  Секретар РНБО Олександр Турчинов у середу, 9 травня, звернувся з офіційним листом до СБУ, в якому закликав ввести санкції проти українських ЗМІ, які транслювали так званий парад у "ДНР". Про таке він повідомив на особистій сторінці у Facebook.

  "Сьогодні, коли весь світ згадує мільйони людей, які загинули під час Другої світової війни, деякі українські електронні ЗМІ вели пряму трансляцію так званого "військового параду" з окупованого Донецьку під заголовком "Трансляція з ДНР", – обурений Турчинов.

  Такі випадки він називає не інакше, як "тиражуванням інформаційної отрути", яка покликана посіяти розбрат та зневіру, "та, підмінивши поняття, перетворити визвольну війну на громадянську – один з пріоритетів гібридної війни, що веде проти нас Росія".

  Таким чином, переконаний секретар РНБО, йдеться про конкретний злочин – популяризацію терористичної організації.

  "Адекватна протидія інформаційній агресії – необхідний та важливий елемент захисту нашої країни. Саме тому я звернувся з офіційним листом до СБУ щодо розслідування цього правопорушення та внесення електронних ЗМІ, які забезпечували пряму трансляцію "святкування" окупаційних військ Росії в Донецьку, до санкційного списку", – прокоментував він.

  Турчинов відзначив: у цьому випадку про свободу слова не йдеться.

  "Співпраця з терористами, співучасть у терористичній діяльності, популяризація терористичних структур є злочином у будь-якій цивілізованій країні", – наголосив він. 

  Попередній матеріал
  В Україні затримали 14 осіб із забороненою символікою
  Наступний матеріал
  Пенсійний фонд зробив перерахунок пенсій для працюючих пенсіонерів