Українські розвідники ліквідували кадровика армії РФ біля Донецька

  Старший прапорщик Збройних сил РФ брав участь у диверсійно-розвідувальних операціях на Сході України

  Головне управління розвідки звітує, що протягом останнього тижня на Донбасі активізувалися диверсійно-розвідувальні групи, до яких залучаються штатні підрозділи Збройних сил Російської Федерації. Про це сьогодні, 1 квітня, під час брифінгу заявив представник ГУР Вадим Скібіцький.

  Так, біля Красногорівки, Мар'їнки і Новотроїцького працювали групи зі складу 331-го парашутно-десантного полку, який дислокується в Костромі. Під час бойового зіткнення з росіянами українські розвідники знищили одного кадровика ЗС РФ.

  "Так, у ході бойового зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою противника в районі Донецька українськими військовими розвідниками було ліквідовано старшого прапорщика Харканідзе Сергія Леонідовича, який до 2010 року проходив службу в Збройних силах Росії і в 2015 році знову був призваний на службу Самарським обласним військовим комісаріатом", - повідомив Скібіцький. 

  Нагадаємо, нещодавно українська розвідка встановила особи двох кадрових офіцерів ЗС Росії, які беруть участь у злочинах на Донбасі. 

  Попередній матеріал
  Померла відома архітекторка Заха Хадід
  Наступний матеріал
  Потужний вибух у центрі Парижа – є постраждалі

  Військово-політичне керівництво західних країн має всі дані про окупаційні війська РФ на Донбасі – ГУР

  На Донбасі російський офіцер підірвав себе гранатою - ГУР

  Терористи посилюють передові підрозділи на Донецькому напрямку, з Ростовської області прибули снайпери - ГУР

  ГУР заявляє, що військових із Сирії можуть перекинути на Донбас