5.ua

Українська влада запевняє іноземних дипломатів у непричетності до побиття Луценка

  У повідомленні відомства йдеться, зокрема, що представники окремих політичних сил намагалися заблокувати судовий процес над так званими «васильківськими терористами» та підбурювали присутніх до нападу на суддів. Видання «Українська правда» з посиланням на власні джерела повідомляє: під час зустрічі послам наголошували – жодне відео не підтверджує, що Луценка били правоохоронці.

  Деякі народні депутати, зауважують в МЗС, нападали на правоохоронців та блокували будівлю суду і проїжджу частину. При цьому, наголошують у відомстві, деякі постраждалі унаслідок сутичок були п’яними. Тим часом, дружина екс-міністра внутрішніх справ Ірина Луценко заявляє, що влада намагається довести непричетність «Беркуту» до побиття її чоловіка. Натомість, до цього часу слідчі не опитали людей, які були свідками побиття та супроводжували політика до карети швидкої допомоги. Ірина Луценко також повідомила, що її чоловік зараз перебуває в палаті інтенсивної терапії після погіршення загального стану здоров’я в неділю.

  Нагадаємо, в ніч на 11 січня під Святошинським райвідділком міліції в Києві «беркутівці» побили Юрія Луценка та ще кількох людей. У екс-міністра діагностували струс мозку, закриту черепно-мозкову травму та численні гематоми.

   

  Попередній матеріал
  Мінкульт погрожує заборонити УГКЦ за підтримку Майдану [відео]
  Наступний матеріал
  Євромайдан оголосив мобілізацію – очікують нової спроби розгону [відео]