Українська опозиція вдруге зустрілася з європейськими міністрами

  Лідери української опозиції саме зараз уже вдруге зустрічаються з міністрами закордонних справ Польщі, Німеччини та Франції. Раніше ті майже 6 годин вели переговори з Віктором Януковичем проте, вийшли від нього міністри мовчки і з похмурими обличчями пройшли повз журналістів, так нічого і не прокоментувавши.

   

   

  Перемови настільки затягнулися, що голови МЗС не встигли відлетіти до Брюсселя, і там без них відкрили екстрене засідання міністрів закордонних справ Євросоюзу. Головна його мета - знайти шляхи припинення насильства в Україні.

   

  Дідьє Рейндерс, міністр європейських справ Бельгії: «Необхідно відновити справжній політичний діалог в Україні. Те, що зараз відбувається, діалогом назвати неможливо. Урядовці, відповідальні за конфлікт, не залишатимуться безкарними, адже порушують права людини».

   

  Карл Більд, міністр закордонних справ Швеції: «Це надзвичайно серйозна для Європи ситуація. І нині вона розривається у навіть гіршому ніж раніше напрямку».

   

  Франс Тіммерманс, Нідерланди: «Ми знаємо, що людей убивають проурядові сили. І що на стороні опозиції є невеликі радикальні групи, також відповідальні за надмірне насильство. На мою думку, покарати треба усіх винуватців».

   

  Вільям Гейг, міністр Великобританії: «Неправильно називати протестувальників терористами. Чимало з них просто шукають кращого майбутнього для своєї країни».

   

  Кетрін Ештон, верховний представник ЄС: «Відповідальність за припинення насильства - на владі. І ми закликаємо їх зробити це якомога швидше. І в світлі останніх подій я вирішила за необхідне зібрати міністрів у Брюсселі, щоби розглянути всі варіанти і вирішити, як необхідно діяти».

  Попередній матеріал
  Запрацював київський метрополітен
  Наступний матеріал
  На київських АЗС страшенні черги
  Теги:
  Loading...