Українська опозиція просить ЄС подовжити місію Кокса-Квасневського

  Лідери української опозиції попросили європейців продовжити місію Пета Кокса та Олександра Квасневського, і вже навіть отримали згоду на це – повідомив журналістам чільник парламентської фракції «Батьківщина».

  Арсеній Яценюк пояснив – він із соратниками використовуватиме всі можливості для зближення України з Європою. Кажуть, що домагатимуться укладання угоди про асоціацію – незалежно від того, скільки часу для цього знадобиться.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції ВО "Батьківщина: «Ця місія мала на меті звільнити Юлію Тимошенко, ця місія мала на меті зробити все для того, щоб Україна підписала угоду. Так як нічого з цього президентом Януковичем не було зроблено, а місія зробила все для цього, ми звертаємось до наших європейських партнерів – продовжити мандат місії».

  Олег Тягнибок, лідер фракції ВО "Свобода": «Чесно кажучи, було ніяково сидіти слухати, як європейські очільники, впливові європейські політики розповідали про їхню місію в Україні, розказували, як їх просто-напросто надурила українська влада. Але найважніше, про що вони сказали, який дали сигнал – що їх не  надурило українське суспільство».

  Попередній матеріал
  НОК відзначив спортсмена місяця – Боксера Миколу Буценка
  Наступний матеріал
  Зухвалий напад на інкасаторів у Харкові - є загиблі
  Теги:
  Loading...