Фото з Facebook Арсенія Яценюка

Україна закликає терміново скликати засідання Радбезу ООН – Яценюк

  Українська влада закликає терміново скликати засідання Ради безпеки ООН з приводу ситуації в державі.


  Про це прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив під час відвідування військової частини неподалік Києва, повідомляє  УНІАН.

  “Ми звертаємося до наших партнерів у Раді безпеки ООН терміново скликати засідання Ради безпеки ООН. Ми представимо докази того, що саме з російського боку здійснюються спроби ескалації конфлікту, кровопролиття, захоплення українських прикордонних застав, безуспішних захоплень та зриву президентських виборів”, - зазначив прем`єр-міністр.

  Він нагадав, що сьогодні вночі терористи з Росії вчинили вже четверту спробу прорватися через державний кордон України.

  “Саме з боку Російської Федерації три "КамАЗи" в ескорті автомобіля “Нива” намагалися прорвати державний кордон України. Українські прикордонники відбили спробу і негайно закликали Федеральну прикордонну службу Росії з відповідною вимогою забезпечити порядок з російського боку.

  Вважаю, що заяви Російської Федерації про відведення військ від українських кордонів є блефом, оскільки навіть якщо війська відходять, то при прямому сприянні російської влади здійснюються прориви державного кордону України озброєними терористами, яких готують на території Росії”, - підкреслив глава уряду.

  Яценюк наголосив, що правоохоронні органи і Служба безпеки України отримали беззаперечні докази наявності в Росії на базі військових баз центрів підготовки диверсантів і терористів, які потім приїжджають в Україну.
  Попередній матеріал
  США успішно випробували призначену для розміщення в Європі систему ПРО
  Наступний матеріал
  У Києві СБУ затримала диверсантів із великою кількістю вибухівки
  Теги:
  Loading...