фото Крим.Реалії

Україна визнала геноцид кримськотатарського народу

  Верховна Рада ухвалила Постанову про визнання геноциду кримськотатарського народу.

  Верховна Рада України у четвер, 12 листопада, ухвалила Постанову про визнання геноциду кримськотатарського народу.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник генерального директора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв. "Сподіваюся, це стане для української влади не декларацією, а лише першим кроком до послідовних дій із захисту кримськотатарського народу на державному та міжнародному рівні", - написав він. 

  Відповідне рішення підтримали 245 народних депутатів України. Зазначимо, що йдеться про депортацію кримських татар з півострова під час Другої світової війни. 

  Зауважимо, за словами народного депутата Миколи Княжицького, законопроект був доповнений визначенням про етноцид кримськотатарського народу з боку Росії: "Органи Російської Федерації, починаючи з дати тимчасової окупації, їхня політика є політикою свідомого етноциду кримськотатарського народу".

  Як повідомляв 5.ua, у четвер, 12 листопада, парламент нарешті підтримав проект закону №3442 про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу). Також народні депутати сьогодні звільнили київського суддю і дозволили місцевим радам використовувати свої кошти на охорону здоров'я. 

  Попередній матеріал
  Парламент дозволив місцевим радам використовувати свої кошти на охорону здоров'я
  Наступний матеріал
  "Красива гра": Зідан показав м'яч Євро-2016
  Теги:
  Loading...