Україна святкує День Флоту

  Наймасштабніші урочистості відбулися у Севастополі. Привітати моряків приїхав Президент України. Віктор Янукович пообіцяв країні сильний флот, а офіцерам ВМС - вже восени вдвічі більшу заробітну плату.

  Жодного Дня Флоту не пропускає перший командувач військово-морських сил України віце-адмірал, мешканець Севастополя Борис Кожин. 40 років він віддав морській службі. Адмірал розповідає - у цей день його охоплюють протилежні почуття: гордість за флот, і сум, що міць його не зростає.  

  Святкування Дня Флоту почалося з самого ранку. Рівно о 9-й у військових частинах та на кораблях, що напередодні вишикувалися на внутрішньому рейді Севастопольської бухти урочисто підняли військово-морські стяги України та прапори розцвічування.  

  Президент Віктор Янукович на катері здійснює обхід кораблів, що вишикувалися в парадній лінії у Севастопольській бухті. Потім - підімається на борт фрегата "Гетьман Сагайдачний", де виголошує промову. Зокрема - пообіцяв збільшити платню.

  Загалом у святкуванні Дня Флоту взяли участь півтори тисячі військових моряків, 8 кораблів військово-морських сил України, два судна морської прикордонної служби, а також корабель Чорноморського флоту Росії. Усі кораблі, озброєння та військову техніку цього дня, як зазвичай у день флоту, відкрили для оглядин мешканцям та гостям міста.  

  Попередній матеріал
  Суперечливі дані про постраждалих у Нігерії українських моряків
  Наступний матеріал
  День Незалежності відзначають у США
  Теги: