Фото giga.ua

Україна поглиблює військово-технічну співпрацю зі Швецією

  Делегація шведських військових експертів прибула до України, аби зустрітися з керівництвом "Укроборонпрому".


  Пер Вестерлунд, Юан Норберг та Томас Мальмльоф – вповноважені представники Науково-дослідного інституту оборони Швеції – заявили про готовність активно розвивати партнерські стосунки з українськими зброярами і вже нині домовились про головні аспекти співпраці, повідомляє прес-служба концерну.

  "Швеція, одна з найрозвинутіших держав світу, нині цікавиться розвитком України у європейських координатах і вболіває за долю українців у час війни, коли Росія здійснює агресію на Донбасі. Про це військові експерти зі Стокгольму відверто сказали, запевнивши українську сторону у своїй підтримці", - сказано в повідомленні.

  Зі свого боку, перший заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Сергій Пінькас заявив, що сьогодні концерн обрав дуже чіткий вектор розвитку, направлений в бік кооперації з країнами-членами Євросоюзу, а також наближення до стандартів НАТО.

  Особливу увагу шведська делегація приділила питанням співпраці України з Росією.

  Пінькас наголосив, що "Укроборонпром" зупинив співробітництво з країною-агресором, і вже працює розроблена програма імпортозаміщення.

  Відтак сторони виділили основні шляхи майбутньої кооперації зі Швецією у сфері ВТС: організація спільного виробництва на території України, придбання новітніх технологій та продаж модернізованої та нової техніки.
  Попередній матеріал
  У США - перша смерть від Еболи
  Наступний матеріал
  Тепло киянам увімкнуть не раніше листопада
  Теги:
  Loading...