Біткойн
Біткойн http://www.coinmarketcap.news

Україна починає працювати над питанням узаконення криптовалюти – РНБО

Як наголосив Турчинов, відсутність контролю на ринку криптовалют є загрозливою для безпеки держави

Національний координаційний центр кібербезпеки під головуванням секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олександра Турчинова доручив створити робочу групу, що має визначити порядок функціонування ринку криптовалют, їх оподаткування, а НБУ опрацьовує питання доцільності випуску власної криптовалюти.

У Національному банку пізніше уточнили, що планів на впровадження власної криптовалюти немає. Як передає "Інтерфакс-Україна", йшлося про розпочатий наприкінці 2016 року дослідницький проект для можливого використання е-гривні – національної валюти на основі технології блокчейн.

Як повідомляє прес-служба РНБО, до складу групи увійдуть представники Нацбанку, Мінфіну, Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, Служби безпеки, Нацполіції, Держслужби фінансового моніторингу, Державної фіскальної служби та Держслужби спецзв'язку та захисту інформації.

Крім того, було доручено розробити механізм забезпечення доступу правоохоронних органів до даних криптовалютних бірж та зобов'язання їх зберігати інформацію про всі транзакції протягом встановленого законодавством терміну.

Як наголосив Турчинов, подальше відсторонення держави від питання розвитку ринку криптовалют та правовий вакуум на ньому через відсутність законодавчої та нормативної бази "створює загрози для економіки та безпеки держави".

Керівництво НБУ, СБУ та НПУ непокоїть, що відсутність контролю за обігом криптовалюти й анонімність розрахунків створюють потенційні передумови для їх використання для оплати наркотиків і зброї, а також дають можливість фінансування тероризму, зокрема й на окупованих територіях України.

Особисто все перевірив: Турчинов відвідав передову в зоні АТО

/
/
/
/
Олександр Турчинов
/
Олександр Турчинов
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
ГПУ відкрила справу через священиків УПЦ МП, які відмовилися відспівувати дитину
Наступний матеріал
Путін заявив, що готовий повернути Україні військову техніку з Криму – як відповіли у ВМС ЗСУ
Loading...