BGR Group

Україна найняла компанію американського екс-губернатора для лобіювання своїх інтересів

  Компанія BGR Group Хейлі Барбура отримуватиме щомісяця 50 тисяч доларів принаймні до кінця 2017 року

  Адміністрація президента Петра Порошенка найняла американську компанію BGR Group для лобіювання інтересів України. BGR Group заснована колишнім головою комітету Республіканської партії США та губернатором штату Міссісіпі Хейлі Барбуром.

  Про угоду стало відомо з документів на сайті відділу реєстрації іноземних агентів (FARA) міністерства юстиції США, повідомляє DW. "Усі фізичні та юридичні особи, які виконують замовлення іноземних урядів, повинні повідомляти про такі дії та оприлюднювати дані про клієнтів та контракти. BGR Group подала відповідну інформацію до FARA 1 січня 2017 року. Адреса клієнта у поданій інформації – "Банкова 11, Київ, Україна", – зазначається у повідомленні.

  Повідомляється, що мета діяльності компанії: "посилення зв'язків між США та Україною та заохочення американських приватних підприємців інвестувати в Україну". За даними видання, наприкінці грудня BGR Group домовилася з Україною про "вироблення та імплементацію" стратегії у сферах розвитку бізнесу та урядових зв'язків. Йдеться зокрема і про "організацію зустрічей" з американськими посадовцями.

  Судячи з інформації від FARA, відповідно до контракту Україна сплачуватиме BGR Group кожного місяця 50 тисяч доларів щонайменше до кінця 2017 року.

  Попередній матеріал
  В Україні функціонує понад 3,5 тис. пунктів обігріву
  Наступний матеріал
  Київ від снігу чистить 252 снігоприбиральна спецмашина – КМДА

  Розсекречений звіт розвідки США: Путін допоміг Трампу перемогти на виборах

  "Все скінчено": Конгрес США затвердив перемогу Трампа на президентських виборах