Фото zeit.de

Україна може дати те, чого бракує Європі – французький філософ

  Україна може наповнити змістом поняття "Європа", яке для багатьох сучасних європейців не має сенсу

  Про це заявив французький філософ і письменник Бернар-Анрі Леві, який був учасником зустрічі 13-ї щорічної зустрічі YES в Києві, повідомлє видання "Радіо Свобода".

  "Ідея в тому, що не лише Європа може допомогти Україні, проте і Україна могла б допомогти Європі. Не інвестиціями чи грошима. Україна може дати те, чого бракує Європі – дух. У Франції, моїй країні, Європа, надто часто, – це порожнє слово. Ми більше не знаємо, що воно означає. Натомість, тут, у Києві, це поняття наповнене, насичене", – вважає французький філософ.

  Нинішній режим у Кремлі на чолі з президентом Росії Володимиром Путіним Бернар-Анрі Леві характеризує так: "вони, якщо говорити м’яко – популісти, якщо ж жорсткіше – неонацисти", які "намагаються переламати український дух та демократичні настрої".

  67-річний Бернар-Анрі Леві – французький філософ, письменник, політичний журналіст. Співзасновник групи "Нові філософи"; регулярно пише огляди в щотижневику Le Point, володіє часткою щоденної газети Liberation. Співзасновник Агентства модернізації України.

  Нагадаємо, 13-та щорічна зустріч YES відбувається в Києві 15-17 вересня. Пленарні засідання та робота спеціальних секцій будуть проходити в Національному культурно-музейному комплексі "Мистецький арсенал". У роботі форуму візьмуть участь понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських діячів, експертів з 20 країн світу.

  Попередній матеріал
  "Я не боюсь діяти": У Києві прошла акція проти сексуального насильства
  Наступний матеріал
  Екс-генсек НАТО: ЄС має продовжувати санкції проти Росії на рік
  Теги:

  Екс-міноборони США: Україні треба дати оборонну зброю

  Порошенко попросив Меркель про лікування Умерова у Німеччині