5 канал

Україна має намір поглибити співробітництво з НАТО – Порошенко

  Порошенко: Дуже важливо поглибити співробітництво з НАТО в регіональній безпеці, особливо в контексті боротьби з російською агресією

  Президент України Петро Порошенко обговорив з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом питання поглиблення співробітництва між Україною та Альянсом. Про це глава держави повідомив на спільній прес-конференції зі Столтенбергом сьогодні у Брюсселі.

  "Ми сьогодні також обговорили можливості поглиблення нашого співробітництва між НАТО та Україною. Я дуже вдячний НАТО за підтримку в розбудові наших оборонних спроможностей, також в реформуванні (сектору оборони – 5.ua) та за консультативну технічну допомогу в розбудові нашого сектору безпеки та оборони – для нас це дуже важливо", – сказав він.

  Зі слів Порошенка, також дуже важливо поглибити співробітництво в регіональній безпеці, особливо в контексті боротьби з російською агресією. "Ми хочемо інтенсифікувати діалог в плані ситуативної обізнаності та взаємосумісності – це новий формат в рамках програми поглиблених можливостей", – зауважив Президент.

  Нагадаємо, Порошенко висловив сподівання, що НАТО буде тиснути на Росію для впровадження безпекової складової Мінських угод.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: В районі Авдіївки противник застосовував проти ЗСУ ствольну артилерію
  Наступний матеріал
  Бойовики обстріляли дорожній коридор біля КПВВ "Майорськ"
  Loading...

  НАТО підтримує ініціативу розробки нової дорожньої карти виконання Мінська

  Сьогодні Порошенко проведе перемовини з генсеком НАТО та лідерами ЄС

  Порошенко зустрінеться з лідерами інституцій ЄС та генсеком НАТО

  Муженко: В Україні сформували чотири батальйони за стандартами НАТО

  Екс-генсек НАТО розповів, чому місію ООН не залучили до вирішення конфлікту на Донбасі

  5 канал - трансляція наживо