5 канал

Україна має намір поглибити співробітництво з НАТО – Порошенко

  Порошенко: Дуже важливо поглибити співробітництво з НАТО в регіональній безпеці, особливо в контексті боротьби з російською агресією

  Президент України Петро Порошенко обговорив з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом питання поглиблення співробітництва між Україною та Альянсом. Про це глава держави повідомив на спільній прес-конференції зі Столтенбергом сьогодні у Брюсселі.

  "Ми сьогодні також обговорили можливості поглиблення нашого співробітництва між НАТО та Україною. Я дуже вдячний НАТО за підтримку в розбудові наших оборонних спроможностей, також в реформуванні (сектору оборони – 5.ua) та за консультативну технічну допомогу в розбудові нашого сектору безпеки та оборони – для нас це дуже важливо", – сказав він.

  Зі слів Порошенка, також дуже важливо поглибити співробітництво в регіональній безпеці, особливо в контексті боротьби з російською агресією. "Ми хочемо інтенсифікувати діалог в плані ситуативної обізнаності та взаємосумісності – це новий формат в рамках програми поглиблених можливостей", – зауважив Президент.

  Нагадаємо, Порошенко висловив сподівання, що НАТО буде тиснути на Росію для впровадження безпекової складової Мінських угод.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: В районі Авдіївки противник застосовував проти ЗСУ ствольну артилерію
  Наступний матеріал
  Бойовики обстріляли дорожній коридор біля КПВВ "Майорськ"

  НАТО підтримує ініціативу розробки нової дорожньої карти виконання Мінська

  Сьогодні Порошенко проведе перемовини з генсеком НАТО та лідерами ЄС

  Порошенко зустрінеться з лідерами інституцій ЄС та генсеком НАТО

  Муженко: В Україні сформували чотири батальйони за стандартами НАТО

  Екс-генсек НАТО розповів, чому місію ООН не залучили до вирішення конфлікту на Донбасі

  5 канал - трансляція наживо