Радбез ООН
Радбез ООН Twitter / UKR Mission to UN

Україна ініціювала заяву Радбезу ООН щодо кривавого теракту в Туреччині

  Документ засуджує "мерзенні й боягузливі терористичні напади" у Стамбулі

  Надвечір неділі, 11 грудня, Рада Безпеки ООН прийняла заяву для преси, у якій засудила криваві терористичні атаки в Туреччині, що забрали життя десятків людей. Відповідний текст заяви запропонувала Україна, а інші члени Радбезу його підтримали, передає "Укрінформ".

  "Члени Ради Безпеки найрішучішим чином засудили мерзенні й боягузливі терористичні напади в місті Стамбул (Туреччина) 10 грудня, під час яких щонайменше 39 осіб було вбито і 155 отримали поранення", - йдеться у документі.

  Крім того, Радбез ООН висловив співчуття родинам жертв та наголосив, що "тероризм у всіх його формах і проявах є одним з найсерйозніших загроз міжнародному миру й безпеці".

  У заяві, серед іншого, підкреслюється необхідність притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації, виконання, фінансування та забезпечення терористичних нападів. У зв'язку з цим, Радбез ООН закликав всі держави активно співпрацювати з урядом Туреччини та іншими відповідними органами.

  Зокрема, члени Радбезу заявили, що будь-які акти тероризму є "злочинними й невиправданими", незалежно від їхньої мотивації, місця, часу та виконавців.

  У документі також підтверджується необхідність для всіх держав застосувати всі засоби для боротьби з тероризмом, відповідно до Статуту ООН та Міжнародного права.

  Нагадаємо, в результаті подвійного вибуху в Туреччині загинули 39 людей, ще 166 отримали поранення.Більшість поранених та вбитих - працівники силових структур.

  Згодом курдське угрупування взяло відповідальність за теракт у Стамбулі.

  Попередній матеріал
  Численні черги на кордоні з Польщею: у заторах зібралося понад 1100 автівок
  Наступний матеріал
  Директорка МВФ сьогодні постане перед судом
  Теги:
  Loading...
  У Туреччині оголошено День жалоби

  У Туреччині оголошено День жалоби

  Кількість жертв теракту в Стамбулі зросла до 38 осіб

  Кількість жертв теракту в Стамбулі зросла до 38 осіб

  Курдське угрупування взяло відповідальність за теракт у Стамбулі

  Курдське угрупування взяло відповідальність за теракт у Стамбулі