5 канал

Україна і США створять базу для обміну інформацією на митниці

Угода про спільну реформу української митниці дасть можливість досягти належного дотримання закону і сприятиме ефективнішій торгівлі між країнами, вважає представник США

Уряди України та США сьогодні, 23 травня, підписали угоду про співпрацю між митницями, яка передбачає створення нормативно-правової бази для обміну інформацією та доказами між країнами. Про це під час заходу заявив спеціальний уповноважений з питань захисту митниці та кордону США Роберт Джиль Керліковське.

"Це дуже важлива віха для співпраці у митній справі і захисту контролю, який ми досягаємо між нашими країнами сьогодні. Угода, яку ми підписали, є свідченням нашої спільної мети – досягти належного дотримання закону і сприяти ефективнішій торгівлі між нашими країнами. Переговори з досягнення цієї угоди зайняли певний час і нарешті прийшли до підписання", – зазначив Джиль Керліковське.

"Це дозволить нам нарощувати нашу співпрацю, спираючись вже на взаємини, які ми досягли сьогодні. Ця угода створює необхідну нормативно-правову базу для обміну інформацією та доказами для того, щоб допомогти нашим країнам у запровадженні законів, що стосуються виконання митних правил. Угода дає можливість обмінюватися досвідом у цій галузі й удосконалювати наші взаємини. Обмін інформацією є життєво важливим для забезпечення національної безпеки й економічної безпеки. Угода важлива для наших імпортерів, експортерів, експедиторів і сприяє вдосконаленню легітимної торгівлі", – додав він.

Як повідомляв 5.ua, США і Україна підписали угоду про подолання корупції на митниці. Країни домовилися про співпрацю щодо системи митного і прикордонного контролю.

Попередній матеріал
Deutsche Bank назвав найдешевшу валюту у світі
Наступний матеріал
Суд постановив зняти арешт з майна Каська – адвокат
Теги:
Loading...
США і Україна підписали угоду про подолання корупції на митниці

США і Україна підписали угоду про подолання корупції на митниці

США допоможуть Україні реформувати митницю

США допоможуть Україні реформувати митницю

Завтра прем'єр підпише митну угоду зі США

Завтра прем'єр підпише митну угоду зі США

Україна і США узгодять взаємну допомогу між митницями – Мінфін

Україна і США узгодять взаємну допомогу між митницями – Мінфін