Україна і США створять базу для обміну інформацією на митниці

Угода про спільну реформу української митниці дасть можливість досягти належного дотримання закону і сприятиме ефективнішій торгівлі між країнами, вважає представник США

Уряди України та США сьогодні, 23 травня, підписали угоду про співпрацю між митницями, яка передбачає створення нормативно-правової бази для обміну інформацією та доказами між країнами. Про це під час заходу заявив спеціальний уповноважений з питань захисту митниці та кордону США Роберт Джиль Керліковське.

"Це дуже важлива віха для співпраці у митній справі і захисту контролю, який ми досягаємо між нашими країнами сьогодні. Угода, яку ми підписали, є свідченням нашої спільної мети – досягти належного дотримання закону і сприяти ефективнішій торгівлі між нашими країнами. Переговори з досягнення цієї угоди зайняли певний час і нарешті прийшли до підписання", – зазначив Джиль Керліковське.

"Це дозволить нам нарощувати нашу співпрацю, спираючись вже на взаємини, які ми досягли сьогодні. Ця угода створює необхідну нормативно-правову базу для обміну інформацією та доказами для того, щоб допомогти нашим країнам у запровадженні законів, що стосуються виконання митних правил. Угода дає можливість обмінюватися досвідом у цій галузі й удосконалювати наші взаємини. Обмін інформацією є життєво важливим для забезпечення національної безпеки й економічної безпеки. Угода важлива для наших імпортерів, експортерів, експедиторів і сприяє вдосконаленню легітимної торгівлі", – додав він.

Як повідомляв 5.ua, США і Україна підписали угоду про подолання корупції на митниці. Країни домовилися про співпрацю щодо системи митного і прикордонного контролю.

Попередній матеріал
Deutsche Bank назвав найдешевшу валюту у світі
Наступний матеріал
Суд постановив зняти арешт з майна Каська – адвокат

США і Україна підписали угоду про подолання корупції на митниці

США допоможуть Україні реформувати митницю

Завтра прем'єр підпише митну угоду зі США

Україна і США узгодять взаємну допомогу між митницями – Мінфін